New Balance dropt Aimé Leon Dore-collab én betaalbaar alternatief
Niet dat je jezelf moet conformeren naar de modegril, maar Aime Leon Dore-collabs van New Balance laten doorgaans zien wat de stijl is die de dienst gaat uitmaken. Zo ben je, mocht je dat willen, een voorloper. Los daarvan zijn dit sowieso heerlijke sneakers. Ja, we gaan blijkbaar op hardloopschoenen met kuipzolen de straat op.
Nieuwe dag, nieuwe sneakers. Er komen zoveel nieuwe schoenen uit, dat we iedere werkdag een opvallend model uitlichten. Vandaag weer eens een samenwerking tussen Aimé Leon Dore en New Balance. Er zijn twee edities. Bij beide ook betaalbare alternatieven.
ALD x NB
Aimé Leon Dore x New Balance FuelCell SC Rebel v5 ‘Atlantic Blue’
De New Balance-hardloopschoenen FuelCell Rebel v5 zijn ontworpen om er snel uit te zien én aan te voelen. Het gestroomlijnde bovenwerk van mesh en de kleurblokken is gebaseerd op de racewereld. De sneakers zijn extreem licht en dankzij de combinatie van PEBA en EVA-schuim en de doordachte geometrie van de tussenzool bieden ze een responsief en energiek loopgevoel.
De dynamische hardloopschoenen zijn uitgerust met FuelCell-tussenzooltechnologie en schakelen moeiteloos over van lange, rustige hardloopsessies naar snellere sprinttrainingen. Deze New Balance x Aimé Leon Dore collab van de FuelCell Rebel is uitgevoerd in kobaltblauw en voorzien van een uniek logo met beide merknamen. Via StockX te koop vanaf 375 euro.
Betaalbaar alternatief: FuelCell Rebel v5
Prijs: €160
Dan de gewone New Balance FuelCell Rebel v5. Misschien niet zo stijlvol, al verschillen de smaken natuurlijk. Sowieso hetzelfde comfort. Verkrijgbaar in allerlei colorways.
Aimé Leon Dore x New Balance SC Elite V5
Een combinatie van prestaties (technische hardloopschoenen) en design (sneakers) met deze speciale editie van de SC Elite van Aimé Leon Dore en New Balance. De FuelCell SC Elite is speciaal ontworpen voor wedstrijddagen en lange runs.
Het ultralichte ontwerp is voorzien van een koolstofvezelplaat en een uiterst responsieve PEBA-tussenzool. Deze speciale collab heeft een kleurverloopontwerp. Te koop via obscure websites vanaf zo’n 400 euro. Wordt lastig vanuit Nederland.
Beschikbaar alternatief: SC Elite V6
Prijs: €280
Maar er zijn betaalbare alternatieven. Het dichtst in de buurt komt de gloednieuwe New Balance SuperComp Elite V6. Om eerlijk te zijn vinden we die nog stijlvoller dan de Aime Leon Dore SC Elite V5. Met 280 euro trouwens nog steeds niet goedkoop, maar goed. Let wel, dit zijn technische hardloopschoenen, maar die kun je natuurlijk prima als sneakers gebruiken.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F11%2Falrik-foto-hoofdredacteur-manners.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FAime-Leon-Dore-x-New-Balance-FuelCell-SC-Rebel-v5-Atlantic-Blue-nieuwe-sneakers-betaalbaar-alternatief.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FAime-Leon-Dore-x-New-Balance-FuelCell-SC-Rebel-v5-Atlantic-Blue-nieuwe-sneakers-betaalbaar-alternatief-1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2Fnew-balance-FuelCell-Rebel-v5-hardloopschoenen-blauw-amie-leon-dore.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2Fnew-balance-FuelCell-Rebel-v5-hardloopschoenen.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FAime-Leon-Dore-x-New-Balance-SC-Elite-V5-nieuwe-collab-sneakers-betaalbare-alternatieven.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FAime-Leon-Dore-x-New-Balance-SC-Elite-V5-nieuwe-collab-sneakers-betaalbare-alternatieven-1.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FSuperComp-Elite-v6-mens-Shoes-new-balance-hardloopschoenen.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FSuperComp-Elite-v6-mens-Shoes-new-balance-hardloopschoenen-geel.jpg)