Alrik de Jong
Alrik de Jong Sneakers vandaag, 
Leestijd: 1 minuut

De iconische Vans Half Cab is waterdicht in drie nieuwe colorways

De sneakers van vandaag brengen me terug naar de middelbare school van de jaren 90. Vans Half Cabs waren zo cool, dat je er in de winter koude en natte voeten voor over had. Nu is er een waterdichte en warme Gore-Tex editie in drie nieuwe colorways.

Nieuwe dag, nieuwe sneakers. Er komen zoveel nieuwe schoenen uit, dat ik iedere werkdag een opvallend model uitlicht. Vandaag een omgebouwde skateschoen met gripzool, die tegen slecht weer kan.

Vans Half Cab GORE-TEX Insulated

Prijs: €180

De Vans Half Cab kwam in 1992 uit als skateschoen, maar kent al een iets langere geschiedenis om de voeten van skatelegende Steve Caballero. Vandaar ‘Cab’. Coole look en ze skaten nog altijd lekker. Deze ruige upgrade bouwt ze om tot winterbestendige sneakers. Gore-Tex zorgt voor drogen en warme voeten, de All-Trac buitenzool biedt grip op alle ondergronden. Nee, ze zijn niet bedoeld om op te skaten.

vans Half-Cab-GORETEX-Insulated-Shoes-sneakers-Burgundy-HERO
(Afbeelding: Vans)
Vans Half-Cab-GORETEX-Insulated-zwarte sneakers-HERO
(Afbeelding: Vans)
vans Half-Cab-GORE TEX-Insulated-Shoes-grijze sneakers-HERO
(Afbeelding: Vans)

De Half Cab GORE-TEX Insulated komt uit in drie colorways. De zwarte editie ademt rock ‘n’roll en skatepunk. De rode versie heeft in mijn ogen de prettigste stijl en past wat beter bij een outdoor-look. De grijze editie heeft een serene uitstraling. Maar kies vooral zelf. De Vans-sneakers zijn nu te koop voor 180 euro.

Toch liever echte skate-sneakers?

Van Vans is het een kleine stap naar de nieuwe colorway van de New Balance NB Numeric 440v2, volgens menig skater de beste skateschoenen van dit moment. Nu te koop voor 85 euro.

Alrik de Jong
Geschreven door Alrik de Jong

Alrik de Jong is verantwoordelijk voor de strategie en inhoud van Manners.nl. Heeft een lange staat van dienst in de media. Begon in 2008 als journalist voor de grote tijdschriften en kranten en rolde al snel als eind- en hoofdredacteur de online media in. Sinds 2019 is hij hoofdredacteur van Manners. Zijn droom: een camping of surfhostel op een mooie plek in het buitenland.